S29GL064S80FHV010
Contact Now
S29GL064S80FHV010
Supply Current - Max : 80 mA
Product Category : Flash Memory
Memory Type : NOR
Mounting Style : SMD/SMT
Supply Voltage - Max : 3.6 V
Memory Size : 64 Mbit
Packaging : Tray
Supply Voltage - Min : 2.7 V