ZEDH1010L19
Category : Optoelectronics Display, Monitor - LCD Driver/Controller
Touchscreen : -
Product Status : Active
Package : Box
Series : -
Mfr : AZ Displays
Voltage - Output : -
Size / Dimension : 4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)
Voltage - Input : 5V
Operating Temperature : 0°C ~ 65°C
Interface : USB
Description : LCD DRIVER BOARD USB 10.1" HDMI
Contact Now
- LCD Driver/Controller 5V USB 4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)